Outsourcing IT

Potřebujete poradit v oblasti IT? Jsme schopni využít našich specialistů a zařídit Vám kompletní servis, poskytování i konzultaci služeb. Nemusíte se bát, když informačním technologiím nerozumíte – od toho jsme tady my!

Firemní WiFi a VPN

Dnes už si jen z mála dokážeme představit domov nebo práci bez internetu a možnosti jeho bezdrátového připojení. Poskytujeme kompletní pokrytí WiFi nejen v domácnostech, ale také kancelářích a velkých plochách či v jakémkoliv zařízení. Vysoká rychlost je pro nás samozřejmostí! A jaké jsou výhody virtuální privátní sítě? Chrání Vaše soukromí, zabezpečí možnost sledování Vašich online aktivit a především ochrana dat.

Bezpečnost IT

Ochrana IT prostředí nebo bezpečnost webových aplikací a další, to vše je potřeba pro provoz sítě bez komplikací a to vše se neobejde bez preventivních opatření, které Vám rádi nastavíme.

Pokladní systémy

Do restaurace, hotelu, kadeřnictví či ordinace… Lámete si hlavu s EET nebo potřebujete nový pokladní systém? Nehledejte pouze správnou pokladnu, ale také někoho, kdo vám s radostí zajistí kompletní servis a poradenství. Vše, co potřebujete, naleznete na jednom místě u nás. Existuje spousta variant a věříme, že Vám pomůžeme vybrat tu správnou, aby Váš pokladní systém splňoval přesně to, co od něj očekáváte.

Kamerové systémy

Bezpečnost na prvním místě, to je pravidlo, které zastáváme. Souhlasíte s námi? Doporučíme a nainstalujeme zabezpečovací kamerové systémy přesně podle místa využití. Detekce pohybu, nahrávání záznamů, využití na venkovní budovy nebo vnitřní prostory, díky profesionálnímu kamerovému systému Vám jen tak něco neunikne.

Firemní webové stránky

Zakládáte firmu nebo chcete mít své stránky či online blog jen tak pro radost? Pronikněte s námi do online prostředí. Vytvoříme Vám webové stránky, e-shop a další firemní systémy na míru. To vše rychle, srozumitelně a podle Vašich představ.